Jedną z czołowych korporacji specjalizującychJedną z czołowych korporacji, specjalizujących się produkcją oraz dystrybucją gadżetów meblowych oraz budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo działające na lokalnym oraz zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Kontrahentów. Pobocznym charakterem działalności spółki są usługi odlewnicze współczesną metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką jakość wykonania i wytrzymałość. FAM w dodatku oferuje też indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Rozwiązanie, o jakim mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na swoją innowacyjność, niemniej jednak również działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, tworząca akcesoryjną ochronę w miejscach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budowle, jak też szkoły lub przychodnie. Jej cechą specyficzną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to naturalnie dzięki jakiemu wolno zminimalizować niebezpieczeństwo namnażania się drobnoustrojów między pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma wielkie znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się duża ilość ludzi. Kluczową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na różnego typu drobnoustroje, wirusy i grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie stosowanych rozwiązań.

Dodatkowym pozytywem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, umożliwiająca stosowanie niemalże wszelkich środków czystości i dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku i opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Znacznie więcej wiadomości na jego temat można uzyskać na witrynie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ bądź też po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest wspaniałym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki. https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/

Najnowsze artykuły:

Top